Vasaris 2016

Advokatas Andrius Iškauskas: "Audiovizualinis kūrinys - tarsi teisių sumuštinis"

Vasario 25 d. visus kūrėjus AVAKA kviečia į seminarą  - tema „Autoriaus ir prodiuserio veiklos aspektai“. Seminarą ves didelę patirtį intelektinės nuosavybės teisė srityje turtintis advokatas Andrius Iškauskas.

"Šia tema diskusijų jau buvo nemažai, tačiau kiekvieną kartą tai yra aktualu, kadangi kasdieniniame darbe tiek autoriai, tiek prodiuseriai susiduria su tomis pačiomis problemomis. Džiaugiuoti, jog Andrius Iškauskas sutiko pasidalinti patirtimi ir kviečiu visus kūrėjus pasinaudoti puikia galimybe nemokamai gauti naudingų teorinių ir praktinių žinių, kurias vėliau sėkmingai galės taikyti veikloje.“ - sakė AVAKA direktorius Darius Vaitiekūnas.

Advokatas Andrius Iškauskas, paprašytas trumpai apibūdinti būsimo seminaro temą, sakė:

"Audiovizualinis kūrinys – tarsi teisių sumuštinis. Jame ir režisieriaus, ir scenarijaus autoriaus, ir aktorių, ir atlikėjų, ir prodiuserio, ir kitų teisių turėtojų teisės “lipa” vienos ant kitų. O paskui dar ateina transliuotojas ir pageidauja visas tas teises įsigyti. Seminaro metu pasistengsime išsiaiškinti, kam kokios teisės priklauso, kaip jas tinkamai apsaugoti ir kaip suteikti už orų atlygį.”

Seminarai, kaip ir visuomet vyks Vilniaus mokytojų namų salėje „Svetainė", Vilniaus g. 39, Vilniuje, vasario 25 d. 14 val., o užsiregistruoti į seminarą kviečiame www.avaka.lt/seminarai

Fotografija: advokatas Andrius Iškauskas

DĖMESIO keičiama seminaro "Autoriaus ir prodiuserio veiklos aspektai" data

Gerbiami seminaro dalyviai,

Apgailestaujame, tačiau turime Jums pranešti, kad dėl iškilusių aplinkybių seminaras vasario 25 d. neįvyks. Seminaras „Autoriaus ir prodiuserio veiklos aspektai“ yra nukeliamas į kovo 10 d., kuris kaip įprasta vyks Vilniaus mokytojų namų salėje „Svetainė“ 14 val. Seminarą ves advokatas Andrius Iškauskas. 
Pakartotinė registracija nebūtina. Tuo atveju jeigu seminaro datos pasikeitimas įtakos Jūsų dalyvavimą, maloniai prašome informuoti.

Taip pat primename, kad:
-   galite užduoti išankstinius klausimus pranešėjui, kad seminaras būtų produktyvesnis ir kiek įmanoma               labiau orientuotas į auditoriją (klausimus siųskite el. paštu projektai@avaka.lt);

-   jei pageidaujama, nemokamai dalyviams yra išduodami sertifikatai (pageidavimą siųskite el. paštu                   projektai@avaka.lt);

-   jei dar nespėjote užsiregistruoti atlikte registraciją: http://avaka.lt/seminarai

Pagarbiai,
AVAKA